Język polski Język angielski Język niemiecki
NASI KLIENCI:
ELEKTROBUDOWA S.A., YAWAL S.A., GST, TRW, NESTRO, PRYZMAT, DEMAR, LIST TRANS, LENTEX, LIMAR, CEMEX, ROAN , GRENERG, AMASOL, HZ TRANSPORT, POLNED, DEMAG, BUCHALTER, BOSTAL SJ, POLIMPLANT, WIRPLAST, STRADOM , DAN-POL, ABJT-TRUCKS, JACOBS CHARTER, COLETTO, PAL-TRANS, PMG, FAMEG, MASKPOL , MATIX, PRESMEBEL, PRESS-GLAS, PRIMA-TECH, LAMBERTI, BARSKO, AS-CON, COSMOS, FULKO, BISPOL , OFFERGELD, KROMISS-BIX, BOMAT, OLEŃKA, GID-POL I , KANC. RUSEK, MATYJA PUG, EURODARM, ALEX-POL , CONNEXX, ARYL, ORAS, INTER-PLAST, WULKAN, CONECO, BAHPOL, SIMCO, PROFIT, TECHNOPOL , GUARDIAN, AMAFRUT, DAREX, SELIKA, CGR, DOMPOL, ALEKSANDRIA, LINEX, PUG, BIS-EXPORT , URO-TED, JACKMONT, TAURUS, FRIGOTRANS, GROSZEK, BODYCOTE, ZAJAN, MATI, DREWTEX, SCI, SCHOTT, INTER AUTO, RAD-BUD , ALEKSBUD, KOBNEXT, MAL-BA, TADEX, CIESZAKOWSKA, DĄSTAL, TECHNOLUX, WILEWSKI, REMONDIS, KOMOZJA, POLONTEX , RUDNIKI, DELTA RECYKLING, GOLDEGS, RUDMAR, DARTRANS, BITC POLSKA, JURA MEAT, MINI MINI, AUTO MARKTE, STOLZLE , JACKMET, KOWALCZYK, PAN-GAZ, MOTO-VENTUS, NEO-SPIRO, EMPETS, AVLAB, STASIŃSKI , AKADEMIA J.D., ASPOL, RYZA, SANIMTE, MART-TRANS, ADAMEX II, EKOPAL, DZIEWIĄTKA 9 , TURBOCARE, AUTOSERWIS, AKADEMIA PL, ARTEXX, G-Ż, ROBTIX, KOŁO , ASI SP. Z O.O., EFFECT, POL-FOX, CHEMIZ, FRUKTUS, U-0TRANS, KOŁO II, ISD TRADE SP. , MEBLE WRZOSOWA, PRESIDENT ELECTRONICS, ROYAL, STRACH I SYNOWIE, ROI, MARGO, MACHNIK, MILA,

Referencje

CEMENTOWNIA RUDNIKI

Niniejszym pismem potwierdzamy, że z biurem tłumaczeń GRUCA WOLSKI S.C. współpracujemy od wielu lat w zakresie tłumaczeń symultanicznych konferencji i spotkań z delegatami zagranicznymi jak i tekstów technicznych, prawniczych tj. umów, protokołów, pism związanych z kontaktami z naszymi zagranicznymi partnerami.

Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach współpracy z biurem GRUCA WOLSKI S.C. możemy go polecić jako solidnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi translatorskiej.

WARTA

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „WARTA” S.A. Oddział w Częstochowie od 9 lat współpracuje z Biurem Tłumaczeń GRUCA WOLSKI S.C.

Towarzystwo nasze zleca do tłumaczenia teksty z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz niderlandzkiego na język polski jak również z języka polskiego na w/w. Dokumenty przekazywane do tłumaczenia wymagają dobrej znajomości całości zagadnień ubezpieczeniowych (w tym tłumaczenia medyczne i techniczne oraz dokumenty prawnicze). Firma wykonuje dla nas zarówno tłumaczenia zwykłe jak i przysięgłe.

Ze wszystkich zleceń wywiązują się terminowo i solidnie.

WSP

Współpraca z Biurem Tłumaczeń GRUCA WOLSKI S.C. w zakresie przekładów z języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego oraz na te języki, zarówno tekstów specjalistycznych jak i literackich, przebiega od kilku lat w sposób płynny i bez zastrzeżeń ze strony zleceniodawcy.

Biuro to wywiązuje się terminowo i fachowo z realizacji przekazywanych mu do przekładu tekstów.

Jest godne polecenia każdemu wymagającemu zleceniodawcy.

STARDOM S.A.

Zarząd Częstochowskich Zakładów Przemysłu Lniarskiego „Stradom” S.A. niniejszym pismem stwierdza, że od 6-ciu lat stale współpracuje z w/w Firmą.

Spółka nasza zleca do tłumaczenia w ciągu roku ca 500 stron dokumentów – głównie z języka niemieckiego, angielskiego, włoskiego na język polski i odwrotnie. Tłumaczenia przekazywane do Biura GRUCA WOLSKI to w większości trudna i obszerna dokumentacja techniczna maszyn i urządzeń – wymagająca znajomość włókiennictwa, mechaniki, elektroniki, automatyki itp. jak również dokumenty prawnicze do tłumaczeń przysięgłych.

Wszystkie zlecenia Firma „Gruca Wolski” wykonuje na wysokim poziomie jakościowym, terminowo i solidnie. W związku z powyższym w pełni zasługuje na niniejszą rekomendacje i polecenie jej usług innym podmiotom gospodarczym, organom samorządowym i osobom prywatnym.

GUARDIAN

Guardian Częstochowa Sp. z o.o. korzysta z Agencji Tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C. od początku swojego istnienia. Zakres współpracy obejmuje tłumaczenia, głównie pisemne, dokumentacji biznesowej, specjalistycznej i technicznej.

Guardian Częstochowa Sp. z o.o. szczególnie ceni sobie współpracę z Agencją Tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C. i z całym przekonaniem potwierdzamy, że jest to Firma rzetelna i profesjonalna, świadcząca usługi w zakresie tłumaczeń na bardzo wysokim poziomie, terminowo i sprawnie.

ROBELIT

ROBELIT Sp. z o.o. współpracuje z firmą GRUCA WOLSKI S.C. od prawie 15 lat. Korzystając wielokrotnie z usług Biura Tłumaczeń tej formy mieliśmy okazję przekonać się o wysokiej jakości świadczonych przez nią usług jak również o terminowym wykonaniu powierzonych jej zleceń – według naszej oceny umożliwia to posiadany przez firmę doświadczony zespół tłumaczy.

Spółka nasza w roku 2007 zleciła do tłumaczenia około 200 stron dokumentów głównie w językach: włoski, angielski i niemiecki na j. polski i odwrotnie.

Tłumaczenia przekazywane do „GRUCA WOLSKI” S.C. to w większości dokumentacja księgowa, handlowa oraz techniczna z zakresu budownictwa, tłumaczenie stron internetowych jak również tłumaczenia z zakresu słowa mówionego.

We współpracy z Biurem GRUCA WOSLKIS.C. cenimy sobie przede wszystkim gotowość jego współpracowników do podejmowania się najtrudniejszych wyzwań oraz rzetelność, z jaką są wykonane.

GOMMA

C.F. Gomma Polska Sp. z o.o.
Ul. Morsztyna 7/9
42-200 Częstochowa

Zleciło do tłumaczenia Firmie „GRUCA WOLSKI” S.C. w latach 1995-2007 ponad 82 400 stron tłumaczenia przysięgłego i zwykłego z języka angielskiego, niemieckiego, włoskiego, francuskiego na język polski i odwrotnie dokumentacji technicznej oraz dokumentów z zakresu prawa, ekonomii, bankowości itp.

Współpracę pomiędzy w/w a naszą Firmą oceniamy bardzo pozytywnie.

LENTEX

Z Biurem GRUCA WOLSKI – Tłumaczenia S.C. współpracujemy od 7 lat w zakresie tłumaczeń teksów niezbędnych nam w naszej działalności produkcyjnej, handlowej i inwestycyjnej.

Biuro wykonywało dla nas tłumaczenia z różnych dziedzin, między innymi – tłumaczenia dokumentacji technicznych z zakresu włókiennictwa, mechaniki, elektryki jak również korespondencji handlowej, prawniczej – w tym kontraktów. Wykonywane tłumaczenia obejmowały teksty z różnych języków – głównie jednak z j. niemieckiego, angielskiego i odwrotnie.

Jakość wykonywanych przekładów przez Biuro GRUCA WOSLKI S.C. zawsze jest poprawna, co w połączeniu z szybkością, terminowością i estetyką daje pełną satysfakcję z wzajemnej współpracy.

WIGOLEN

Zarząd Z.P.L. „WIGOLEN” S.A. w Częstochowie niniejszym pismem stwierdza, że z w/w Firmą współpracuje stale od 1992r.

W ciągu jednego roku Z.P.L „WIGOLEN” S.A. zleca Biuru Tłumaczeń około 50 dokumentów do przetłumaczenia głównie z języka niemieckiego, angielskiego i odwrotnie.
Dokumenty i materiały przekazywane do Firmy to często trudna i obszerna dokumentacja techniczna maszyn i urządzeń, jak i korespondencja obrotu gospodarczego. Wszystkie zlecone tłumaczone pisma Firma GRUCA WOLSKI wykonuje terminowo i solidnie.

W związku z tym w pełni zasługuje na niniejszą rekomendację i polecenie innym podmiotom gospodarczym, instytucjom, organom samorządowym i osobom prywatnym.

BANK ŚLĄSKI ODDZIAŁ W KATOWICACH

Dotychczasową współpracę z Państwa Firmą Oddział ocenia jako bardzo dobrą. Zlecenia składane przez Bank (tłumaczenie weksli zagranicznych) są wykonywane terminowo. Jakość tłumaczeń nie budzi zastrzeżeń.

Oczekujemy, że dalsza współpraca będzie układała się równie pomyślnie, jak obecnie.

TRW

TRW Polska od 16 lat współpracuje z w/w Firmą. Spółka nasza zleca do tłumaczenia w ciągu roku wiele dokumentów głównie w językach angielskim, niemieckim, francuskim, włoskim, hiszpańskim na język polski i odwrotnie. Tłumaczenie przekazywane do „GRUCA WOLSKI” S.C. to w większości dokumentacja techniczna, ekonomiczna, księgowa i prawnicza.

Z satysfakcją pragniemy poinformować P.T. Czytelników niniejszej opinii, że współpracę pomiędzy w/w a naszą Firmą oceniamy bardzo wysoko. Na szczególną uwagę zasługuję tu rzetelny, dyskretny, indywidualny i niezawodny stosunek do Klienta przez „GRUCA WOLSKI” S.C. Nowy standard, jaki stworzyła w swojej dziedzinie ta Firma będzie niełatwy do sprostania innym konkurentom.

Proszę o kontakt telefoniczny, gdyby były potrzebne dalsze wyjaśnienia.

ELEKTROWNIA OPOLE

Elektrownia „Opole” od siedmiu lat współpracuje w zakresie tłumaczeń, głównie tekstów technicznych z Firmą GRUCA WOLSKI. Współpraca ta przebiega bez zakłóceń, a jakość tłumaczeń nie budzi zastrzeżeń. Tłumaczenia charakteryzują się wysokim profesjonalizmem, a ich użytkownicy, głównie kadra inżynierska i kierownicza, jest z nich całkowicie usatysfakcjonowana. Zlecone przez nas tłumaczenia wykonywane są starannie i zawsze terminowo. Estetyka i forma graficzna przedstawionych tłumaczeń spełnia całkowicie nasze oczekiwania.

Tłumaczenia wykonywane na rzecz naszej Elektrowni w szczególności dotyczą:

 • folderów Elektrowni Opole / wersja angielska i niemiecka/,
 • schematów technologicznych Elektrowni Opole,
 • opracowań na Międzynarodowe Tragi Ekologiczne,
 • tłumaczeń z języka angielskiego opracowania firmy Morgan Grenfell Ltd-1991 p.t. „Raport Tymczasowy – zagadnienia komercyjno-technologiczne Elektrowni Opole / 200str./,
 • bieżących tłumaczeń instrukcji technicznych, dokumentów bankowych i finansowych / np. tłumaczenie analizy bilansu na język angielski dla potrzeb banku niemieckiego /.

ALES GROUPE

Niniejszym pragniemy wyrazić nasze zadowolenie ze współpracy z Agencją Tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C., której zlecamy tłumaczenia dla naszej firmy od 2007 roku. Tłumaczenia są wykonywane terminowo i poprawnie.

Możemy polecić firmę GRUCA-WOLSKI S.C. jako rzetelnego i solidnego partnera.

FINDLAY INDUSTRIES

Mamy przyjemność poinformować, iż od 1996 roku do chwili obecnej współpracujemy z firmą Biuro Tłumaczeń „GRUCA WOLSKI” w zakresie tłumaczeń specjalistycznych, w tym również dokumentacji prawnej w językach angielskim, francuskim, niemieckim i włoskim. Współpracę tę możemy określić jako bardzo owocną i charakteryzującą się wysokim profesjonalizmem tej firmy.

VISTEON

Biuro GRUCA WOLSKIS.C. świadczy swe usługi dla Visteon Poland od kilku lat. Materiały tłumaczone obejmują zarówno korespondencję bieżącą jak i dokumentację techniczną, handlową oraz dokumenty prawne takie jak umowy i kontrakty.

Biuro również zapewnia obsługę tłumaczeniową z zakresu słowa mówionego. Usługi zawsze charakteryzowała bardzo dobra jakość wykonania oraz terminowość realizacji zleceń.

HUTA FERRUM

„Huta Ferrum” S.A. w Katowicach informuje, że już od wielu lat współpracuje z Zespołem Tłumaczy GRUCA WOLSKI AL. NMP 75/1 Częstochowa.

W/w Zespół Tłumaczy dokonał na przestrzeni ostatnich lat gros tłumaczeń słowa pisanego i mówionego z języka niemieckiego na język polski (i odwrotnie), jakie były realizowane w „Hucie Ferrum” S.A.
Oprócz powyższego Zespół realizował tłumaczenia z języka angielskiego na język polski.

Do ważniejszych tłumaczeń wykonanych przez w/w Zespół należą:

 • tłumaczenie z języka niemieckiego na język polski całości spraw związanych z budową linii izolacji 
  f-my HOESCH: kontrakt, aneksy, fragmenty dokumentacji technicznej i techniczno-ruchowej w tym również normy techniczne DIN
 • jw. lecz dla zabudowy urządzeń ultradźwiękowych zainstalowanych na rurowni spiralnej „Huty Ferrum” S.A.
 • bieżące tłumaczenia ofert między innymi firmy VIANOWA dot. linii czyszczenia i lakierowania blach (z języka angielskiego na język polski)
 • tłumaczenia oferty firmy HOESCH na dostawę linii do zagrzewania rur.

W dalszym ciągu owocnie współpracujemy z Zespołem Tłumaczy GRUCA WOLSKI, który jest gwarantem poprawności i staranności wykonania tłumaczeń. Niezależnie od powyższego, niebagatelną rolę odgrywają: terminowość wykonania tłumaczeń oraz niewygórowane stawki finansowe stosowane przez Zespół.

Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach ze współpracy z opiniowanym Zespołem, z całą odpowiedzialnością możemy go polecić jako solidnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi lingwistycznej.

TOWARZYSTWO INWESTYCJI PRZEMYSŁOWYCH

Z firmą GRUCA WOLSKI S.C. z siedzibą w Częstochowie Al. NMP 75/1 mamy przyjemność współpracować od wielu lat. Wykonywane tłumaczenia z języka angielskiego, niemieckiego i innych zawsze otrzymywaliśmy terminowo, czasami nawet w ciągu jednego dnia. Pomimo, że tłumaczeniom podlegały głównie teksty techniczne, jak też umowy międzynarodowe, zawsze cechował je wysoki poziom tłumaczenia – co potwierdzały nasze rozmowy z kontrahentami zagranicznymi. Korzystaliśmy również z tłumaczenia „na żywo” i również byliśmy bardzo zadowoleni z tłumacza, którego cechował nie tylko wysoki poziom znajomości języka i organizacji spotkania, ale również pełna dyspozycyjność.

Możemy polecić firmę GRUCA WOSLKI S.C. jako w pełni profesjonalne i niezawodne biuro tłumaczeń.

DYNASTIA

Biuro tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C. z siedzibą w Częstochowie oferuje tłumaczenia zwykłe i przysięgłe z ponad kilkudziesięciu języków.

Kancelaria Radców Prawnych „Dynastia” z siedzibą w Częstochowie współpracuje z powyższym biurem od kilku lat i jest zadowolona z tej współpracy, ponieważ dokonywane tłumaczenia są rzetelne, merytorycznie prawidłowe, a ponadto szybkie.

Najczęściej Kancelaria korzysta z tłumaczeń niemiecko- i angielskojęzycznych, zdarzają się jednak również tłumaczenia z języka łotewskiego i litewskiego, które również, pomimo naszych wcześniejszych trudności ze znalezieniem tłumaczy w tych językach, w Biurze Tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C. wykonywane są stosunkowo szybko.

Z pełnym zaufaniem powierzam do tłumaczenia dokumenty prawnicze, które najczęściej zobligowani jesteśmy zamawiać w wersji przysięgłej.

DYNASTIA

Kancelaria Radców Prawnych „Dynastia” z siedzibą w Częstochowie współpracuje z Biurem Tłumaczeń GRUCA WOLSKI S.C. w Częstochowie od 2002 roku, bardzo często zlecając wykonywanie tłumaczeń dokumentów o charakterze prawniczym, zarówno przysięgłych, jak i zwykłych.

Właściciel Kancelarii, jak i reprezentowane strony procesowe są zadowolone z wykonywanych zleceń, ponieważ otrzymywane tłumaczenia są rzetelne, wiarygodne i szybkie.

Kancelaria na bieżąco korzysta z tłumaczeń z języka niemieckiego i angielskiego, występują również tłumaczenia z języka łotewskiego i litewskiego, które pomimo wcześniejszych trudności ze znalezieniem tłumaczy w tych językach, w Biurze Tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C. wykonywane są bezproblemowo i szybko.

Mając na uwadze powyższe okoliczności z pełnym zaufaniem powierzamy do tłumaczenia wszelkie dokumenty naszej Kancelarii, nie znajdując żadnych podstaw do kwestionowania profesjonalizmu pracowników biura.

TEDRIVE

Firma Gruca & Wolski, mająca siedzibę w Częstochowie, jest usługodawcą i partnerem w biznesie od ponad 19-stu lat. Usługi tłumaczeniowe pisemne, jak i ustne podczas spotkań, szkoleń oraz usług serwisowych zawsze były wykonywane rzetelnie, na czas, jak i z dużą elastycznością w przypadku bardzo krótkich terminów realizacji.

GRUCA WOLSKI dała poznać się z bardzo dobrej strony, zarówno pod względem jakości wykonywania, jak i obsługi klienta.

CU

Niniejszym listem pragniemy polecić Biuro Tłumaczeń „GRUCA WOLSKI” jako kompetentnego i bardzo rzetelnego usługodawcę w zakresie tłumaczeń tekstów prawniczych zarówno na język angielski, jak i z języka angielskiego.

Współpracę z Firmą „GRUCA WOLSKI” od szeregu lat jak i dotąd nigdy mnie nie zawiedli. Wszystkie moje zlecenia, obejmujące trudna tematykę często bardzo szczegółowych umów, zostały wykonane fachowo i zawsze z zachowaniem wymaganego terminu, jak i formy dostarczenia.

Na uwagę zasługuje również fakt, że Biuro Tłumaczeń rozwija się zgodnie z postępem współczesnej techniki przesyłania i przetwarzania danych, co znaczenie przyspiesza dostarczenie i odbiór zleceń.

WARTA

Towarzystwo Ubezpieczeń i Reasekuracji „Warta” SA od 3-ch lat współpracuje z Biurem Tłumaczeń „GRUCA WOLSKI”.

Towarzystwo nasze zleca do tłumaczenia teksty z języka niemieckiego, angielskiego, francuskiego, włoskiego, hiszpańskiego oraz niderlandzkiego na język polski jak również z języka polskiego na w/w. Dokumenty przekazywane do tłumaczenia wymagają dobrej znajomości całości zagadnień ubezpieczeniowych (w tym tłumaczenia medyczne i techniczne oraz dokumenty prawnicze).

Firma wykonuje dla nas zarówno tłumaczenia zwykłe i przysięgłe. Ze wszystkich zleceń wywiązuje się terminowo i solidnie.

UM Częstochowa

Urząd Miasta Częstochowy niniejszym pismem zaświadcza, że biurem tłumaczeń GRUCA WOLSKI S.C. współpracuje od wielu lat w zakresie tłumaczeń konferencyjnych za spotkaniach z delegacjami zagranicznymi oraz tłumaczeń tekstów pisanych.

Tłumaczenia są wykonywane kompleksowo, rzetelnie i terminowo.

Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach współpracy z Biurem GRUCA WOLSKI możemy go polecić jako solidnego partnera w zakresie kompleksowej obsługi translatorskiej.

SILA POLAND

Firma SILA POLAND Spółka z o.o. w Częstochowie jest klientem BIURA TŁUMACZEŃ GRUCA WOLSKI S.C. od roku 1995 do chwili obecnej i nadal. Zlecamy do wykonywania tłumaczenia z języków: angielskiego, włoskiego i francuskiego na język polski oraz z języka polskiego na w/w języki obce. Są to teksty techniczne, handlowe i prawne.

Na podstawie tego okresu współpracy oceniamy BIURO TLUMACZEŃ GRUCA WOLSKI S.C. jako solidną i profesjonalną. Tłumaczenia wykonywane są na dobrym poziomie i w krótkich terminach.

WYŻSZA SZKOŁA ZARZĄDZANIA W Cz-wie

Wyższa Szkoła Zarządzania w Częstochowie kilkakrotnie korzystała z usług Biura GRUCA WOLSKI S.C. w zakresie tłumaczeń w języku angielskim i innych. Wszystkie tłumaczenia dokonane zostały bardzo rzetelnie i profesjonalnie, przy tym w krótkich terminach.

W związku z powyższym polecamy wszystkim zainteresowanym podjęcie współpracy z Biurem i korzystanie z jego usług.

BERGER

Firma BERGER SP z o.o. korzysta z usług Biura GRUCA WOLSKI S.C. od początku swojego istnienia. Zakres współpracy obejmuje dokonywanie tłumaczeń dokumentacji prawnej i technicznej naszej Firm.

Jakość tłumaczeń, dyskrecja i wywiązanie się z terminów przez Biuro GRUCA WOLSKI pozwala nam z całym przekonaniem stwierdzić, że to Firma rzetelna i profesjonalna, świadcząca usługi na wysokim poziomie.

Niniejsze pismo wystawia się na prośbę Biura GRUCA WOLSKI S.C. celem przedłożenia w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej.

GMINA OLSZTYN

Z Biurem GRUCA WOLSKI współpracujemy od kilku lat w zakresie tłumaczeń związanych z kontaktami naszej Gminy z obcojęzycznymi partnerami. Wszystkie wykonywane dla nas tłumaczenia były na wysokim poziomie translatorskim. Poza wysoką jakością należy podkreślić terminowość wykonywanych zleceń, uprzejmość pracowników.

Uważamy, że jest to Biuro Tłumaczeń godne polecenia dla wszystkich wymagających fachowości i terminowości usług translatorskich.

STRADOM

Zarząd „Stradom” S.A. niniejszym pismem stwierdza, że od 9-ciu lat stale współpracuje z w/w Firmą.

Spółka nasza zleca do tłumaczenia w ciągu roku ca 500 stron dokumentów – głównie z języka niemieckiego, angielskiego, włoskiego na język polski i odwrotnie. Tłumaczenia przekazywane do Biura „GRUCA WOSLKI” to w większości trudna i obszerna dokumentacja techniczna maszyn i urządzeń – wymagająca znajomości włókiennictwa, elektroniki, automatyki itp. Jak również dokumenty prawnicze do tłumaczeń przysięgłych.

Z satysfakcją pragnę poinformować R.T. Czytelników niniejszej opinii, że współpracę pomiędzy w/w a „Stradom” S.A. oceniam bardzo wysoko. Na szczególna uwagę zasługuje tu rzetelny, dyskretny, indywidualny i niezawodny stosunek do Klienta i usługi wykonywanej przez GRUCA WOLSKI S.C.

Nowy standard jaki stworzyła w swojej dziedzinie ta Firma będzie niełatwy do sprostania innym konkurentom.

TEDRIVE

Z satysfakcją potwierdzamy, że wybór Agencji Tłumaczy GRUCA WOLSKI dokonany przez nasza firmę był ze wszech miar trafną decyzją. Współpracujemy z firmą 'Gruca Wolski" od wielu lat. Korzystamy z usług tłumaczy zwykłych i przysięgłych różnych języków w zakresie tłumaczeń technicznych, prawniczych i ekonomicznych zarówno ustnych, jak i pisemnych. Atutem Agencji Tłumaczy GRUCA WOLSKI jest profesjonalizm i umiejętność dopasowania usług do potrzeb klienta. Na szczególną uwagę zasługuje wysoka jakość tłumaczeń, terminowość, rzetelność oraz zaangażowanie Dyrekcji i Pracowników Firmy GRUCA WOLSKI.

Z pełnym przekonaniem potwierdzamy, że Agencja Tłumaczy GRUCA WOLSKI świadczy usługi wysokiej jakości, jest solidnym partnerem, którego z pełną odpowiedzialnością polecamy.

Alfa Capital Sp. z o.o.

Spółka Alfa Capital Sp. z o.o. z/s w Warszawie, współpracuje z Agencją Tłumaczeń GRUCA WOLSKI od ponad 3 lat. Usługi wykonywane są terminowo, rzetelnie, z dużą dbałością o precyzję tłumaczeń. Rekomenduję usługi Agencji Tłumaczy Gruca & Wolski jako godne polecenia.

LUMINEX

Agencja Tłumaczy GRUCA WOLSKI jako nasz partner w biznesie dała się poznać jako rzetelna i stabilna forma. Doceniamy przede wszystkim profesjonalizm w zakresie wykonywanych usług oraz obsługę elastyczność działań w ramach naszej współpracy.

GARMOUND GROUP

Terminowość i wysoka jakość świadczonych usług zaowocowały wieloletnią współpracą naszych firm. Wszelkiego rodzaju tłumaczenia powierzamy Agencji Tłumaczy GRUCA WOLSKI, gdyż jesteśmy pewni, że zostaną one wykonane na najwyższym poziomie.

SWO Polska

Od 5 lat współpracujemy z Agencją Tłumaczy GRUCA WOLSKI S.C. w zakresie wykonywania tłumaczeń z języków angielskiego, niemieckiego i polskiego. Agencja wykonuje dla nas tłumaczenia specjalistyczne, tj. techniczne oraz prawnicze i ekonomiczne. Niezmiennie gwarantuje nam wysoką jakość, terminowość wykonywania tłumaczeń i umiejętność dopasowania się do naszych potrzeb.

Joanna Żebrowska-Kępka

Współpracuję z Biurem Tłumaczeń GRUCA WOLSKI w zakresie tłumaczeń kontraktów handlowych już od 4 lat. Do dziś wszystko przebiega w sposób wzorowy. Profesjonalni tłumacze, szybka i rzeczowa obsługa, terminowość, przyzwoite ceny …. czyli wszystko czym taka działalność powinna się wykazywać. Dziękuję i serdecznie polecam.