Godziny otwarcia on-line/tel. 8:00 - 17:00
pl en de it fr ru nl es pt ua sk cz lt lv no hu he
Poprzednie Następne
News
Dodano: 2018-03-08 09:07:01

Tłumaczenia to nasza pasja
Chętnie dzielimy się posiadaną wiedzą z klientami. Odpowiadamy na pytania, rozwiewamy wątpliwości. Zatrudniamy wyłącznie osoby z merytorycznym, kierunkowy przygotowaniem. Każdy nasz tłumacz języka angielskiego posiada dyplom renomowanej uczelni. Są to także osoby z bogatym doświadczeniem. Stawiamy na pasjonatów, dla których języki obce nie są tylko pracą, ale także hobby. Nasi pracownicy podróżują, przy okazji poszerzając swoje językowe horyzonty. Nawet proste zadania językowe ich nie nudzą, podchodzą do nich natomiast z wielkim zaangażowaniem. Przede wszystkim dlatego, że rozumieją znaczenie każdego zlecenia. To nie tylko praca do wykonania, ale przede wszystkim szansa na utrzymanie kontaktu z obcym językiem. A to w tej branży kwestia kluczowa. Jesteśmy do dyspozycji klientów, mających niewielkie jednorazowe zlecenia. Chętnie podejmiemy się także stałej współpracy z regularnymi zleceniami na tłumaczenia przysięgłe oraz zwykłe.
 
Tłumaczymy teksty z różnych dziedzin
Prawo, medycyna, polityka to tylko kilka wybranych branż spośród tych, z którymi współpracujemy. W rzeczywistości tłumaczenie angielski wykonywane przez naszą firmę może dotyczyć każdego tematu. W skład zespołu wchodzą osoby specjalizujące się w konkretnych dziedzinach życia i to właśnie do nich trafiają poszczególne teksty. W ten sposób zwiększamy szansę na to, że tłumacz Kraków będzie zorientowany w temacie i sprawniej wykona zlecenie. Nie ma też większego znaczenia, czy do przetłumaczenia jest tekst pisany prozą, wiersz czy dokument formalny.
 
Czas realizacji zlecenia
Czas potrzebny do wykonania pełnego tłumaczenia zależy przede wszystkim od objętości tekstu. Jedno- czy kilkustronicowe dokumenty tłumacz Łódź może przełożyć na dowolny język już tego samego dnia. Jeżeli jednak zlecenie dotyczy dłuższego materiału, wówczas do wykonania profesjonalnego tłumaczenia potrzeba nieco więcej czasu. Nie bez znaczenia jest tu także jakość tekstu oraz stopień zaawansowania języka. Tłumacz Warszawa poprosi zapewne o dłuższym termin, jeżeli tekst przesycony jest specjalistycznymi informacjami oraz niszowymi pojęciami. Cierpliwość jest tu jednak wskazana, ponieważ przekłada się na jakość tłumaczenia. Staramy się, by zawsze była ona jak najlepsza. Każdy tłumacz Wrocław rozumie, że jego praca to najlepsza wizytówka i reklama w jednym. Tylko poprzez wysoką jakość tłumaczeń można przekonać do siebie klientów i zachęcić ich do powierzania kolejnych zleceń. Dlatego do każdego tłumaczenia bez wyjątku podchodzimy rzetelnie, starając się wykonać je w możliwie krótkim czasie.
 
Kontakt z tłumaczami
Tłumacz angielsko polski jest do dyspozycji w biurze firmowym, może też spotkać się z zainteresowaną osobą we wskazanym miejscu. Do dyspozycji klientów zostawiamy także służbową pocztę elektroniczną oraz telefon. Jeżeli potrzebny jest tłumacz języka niemieckiego czy angielskiego, a zlecenie nie wymaga omówienia szczegółów, można przesłać do firmy tekst do przetłumaczenia. Czasami klientom zależy jednak na wprowadzeniu pewnej korekty czy dopracowania materiału. W takich wypadkach najlepiej spotkać się z tłumaczem i przedstawić mu swoje oczekiwania. Jesteśmy po to, by Państwu pomagać i wykonywać tłumaczenia na miarę waszych oczekiwań.
 
Zajmujemy się tłumaczeniem tekstów różnej jakości oraz objętości. Zatrudniamy osoby biegle posługujące się między innymi językiem angielskim i niemieckim. W naszym zespole znajdują się tłumacze przysięgli, którzy mogą przełożyć także dokumenty urzędowe czy prawne. Dobry tłumacz to według nas osoba nieustannie się rozwijająca, dlatego stale inwestujemy w poszerzanie lingwistycznych kompetencji zatrudnianych przez nas specjalistów.
 
Tłumacz na różne potrzeby
 Bez znaczenia czy szukają Państwo kogoś do przetłumaczenia krótkiego streszczenia, dłuższego artykułu, a może poszukują kogoś, kto sprawnie przetłumaczy książkę. Nasz tłumacz jest do dyspozycji. Od lat konsekwentnie budujemy zespół osób, dla których języki obce to największa pasja. Interesują się nie tylko kwestiami stricte lingwistycznymi, ale także kulturą i tradycją nierozerwalnie związanymi z językami. Różnego rodzaju niuanse językowe nie mają przed nami tajemnic. Zatrudnieni przez nas tłumacze rozwikłają każdy skrót i wyjaśnią niejedno dziwnie brzmiące zestawienie słów. Wielu naszych tłumaczy posiada specjalistyczną wiedzę i włada związanym z nią językiem. Dzięki temu możemy podjąć się tłumaczenia tekstów naukowych, pisanych często przez wybitnych profesorów i skierowanych do wąskiego, wyspecjalizowanego grona czytelników. Jednocześnie współpracujemy także z klientami indywidualnymi, potrzebującymi przykładowo przełożenia krótkiego tekstu na polski bądź język obcy. Może być to na przykład życiorys czy list motywacyjny. W Polsce pracuje wielu cudzoziemców. Polacy też coraz częściej aplikują na zagraniczne stanowiska. Wspieramy obie te grupy w poszukiwaniu wymarzonej pracy. Pomagamy im przedstawić wszystkie kluczowe dane na ich temat i zrobić jak najlepsze wrażenie na potencjalnym pracodawcy.