certyfikat ssl
Zlecenie tłumaczeń wysyłamy przez formularz lub mail
wysyłanie dokumentów połączeniem szyfrowanym.
Tłumaczenia rosyjski

Do końca marca – super promocja!!!

Stawka dla tłumaczeń na j. ukraiński i rosyjski w opracowaniu native speakerem już od 30zł netto za stronę obliczeniową.

Język rosyjski należy do rodziny języków słowiańskich. Jest piątym językiem świata, bo włada nim ok. 280 mln ludzi. W formie języka urzędowego jest używany w: Rosji, Białorusi, Kazachstanie, Kirgistanie oraz w Organizacji Narodów Zjednoczonych.

Język rosyjski posługuje się grażdanką, czyli uproszczoną wersją cyrylicy.

Oferujemy usługi w zakresie tłumaczeń ustnych i pisemnych z języka rosyjskiego na język polski i odwrotnie. Współpracujemy z profesjonalnymi tłumaczami języka rosyjskiego, wykonującymi zarówno tłumaczenia przysięgłe, jak i zwykłe. W ofercie naszego biura znajdują się również tłumaczenia specjalistyczne., w tym techniczne, naukowe oraz reklamowe.

Najpopularniejsze tłumaczenia z/na język rosyjskiego obejmują tłumaczenia dokumentów samochodowych, aktów notarialnych, urodzenia, małżeństwa, umów, czy dokumentów historycznych.

Biuro tłumaczeń GRUCA i Partnerzy oferuje również usługi w zakresie tłumaczeń ustnych, symultanicznych i konsekutywnych, z i na język rosyjski.