certyfikat ssl
Zlecenie tłumaczeń wysyłamy przez formularz lub mail
wysyłanie dokumentów połączeniem szyfrowanym.
Tłumaczenia chiński

Język chiński to język ojczysty dla około 1,2 mld ludzi. Jest językiem urzędowym w Chińskiej Republice Ludowej, Republice Chińskiej (Tajwan) i Singapurze. Jest to również jeden z języków urzędowych w ONZ. 
Oficjalnym językiem Chińskiej Republiki Ludowej jest dialekt mandaryński, którym posługuje się około 70% Chińczyków. Został on stworzony sztucznie w latach pięćdziesiątych XX wieku i opiera się na jednym z czterech dialektów używanych w Pekinie. Inne ważne dialekty to m.in. kantoński i dialekt szanghajski. Mówiąc o języku chińskim należy również odróżnić system zapisu tego języka od języka mówionego. W zapisie bazuje on głównie na dialekcie pekińskim.
W języku chińskim nie można mówić o alfabecie, ponieważ znaki nie reprezentują dźwięków. Język chiński obejmuje ponad dziewięćdziesiąt tysięcy znaków wraz z ich wariantami ! Język mówiony oparty jest na dźwiękach – intonacji. Intonacja stanowi integralną część znaczenia sylaby w związku z czym nieodpowiednia intonacja może całkowicie zmienić znaczenie słowa lub całego zdania.

Ze względu na rosnącą współpracę z Chinami, zapotrzebowanie na tłumaczenia z języka chińskiego i na język chiński rośnie. Pomimo, iż w kraju tym w handlu używa się języka angielskiego, znajomość języka chińskiego może ułatwić zrozumienie zawiłości niektórych dokumentów. 
Nasze biuro tłumaczeń, współpracując z profesjonalnymi tłumaczami języka chińskiego, oferuje usługi w zakresie tłumaczeń. Oferujemy tłumaczenia zwykłe i przysięgłe dokumentów handlowych, urzędowych, a także specjalistycznych. Przetłumaczymy dla Państwa świadectwa urodzenia, akty małżeństwa i zgonu, dokumenty związane z zatrudnieniem i podatkami, wszelkiego rodzaju umowy, a także instrukcje obsługi itp.